W dniach 26-27 września 2011 odbyło się spotkanie IX spotkanie Forum Kraków. Głównym tematem spotkania były regionalne ośrodki kultury – instytucje prowadzone przez samorządy regionalne, działające tak w obszarze animacji kultury, jak i w obszarze zarządzania kulturą. Część warsztatową poświęconą omówieniu modelu regionalnego ośrodka kultury i jego zadań moderował Konrad Sobczyk z firmy Mediatorzy.pl.

 

Aktualności

Sytuacje transgraniczne - Kampania UE
Rusza unijna kampania, która ma na celu podniesienie świadomości na temat dostępnej pomocy i obowiązujących przepisów w przypadku, gdy międzynarodowe pary decydują się na separację lub rozwód. Więcej informacji na stronie: ec.europa.eu/polska/news/140415_dzieci_pl.htm Filmy: Prawo do opieki i...
Czytaj dalej

Zapraszamy na szkolenia w 2014
Trwa rekrutacja na nowe szkolenia przygotowujące do roli mediatora. Serdecznie zapraszamy do udziału! Szkolenie ogólne - "Podstawy mediacji"  
Czytaj dalej

Wywiad z Agatą Gójską
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji, o rozpowszechnieniu, barierach i kierunkach dalszego rozwoju mediacji w wywiadzie z Agatą Gójską w Mediatorzy.pl rozmawia Ewa Albińska, Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Polecamy!
Czytaj dalej

Robert Boch w radiu Tok FM
W ostatnich dniach grudnia 2012 roku Robert Boch rozmawiał z Pawłem Sito o transformacji, zmianach społecznych i mediacji.
Czytaj dalej